Derneğimizin son ziyareti Edirne’ye

Spread the love

Derneğimizin teşkilatımızda görev yapmış büyüklerini ziyaretleri sürüyor.

Bu seferki ziyaretimizi teşkilatımızda 1948 yılında gümrük muhafaza memuru olarak göreve başlamış ve 35 yıl hizmetten sonra kısım amirliğinden emekli olmuş Ahmet KALYONCU ağabeyimizin Uzunköprü’deki mütevazı evine gerçekleştirildi.

ZİYARETİ MUHSİN GEREN VE DERNEK TEMSİLCİLERİMİZ GERÇEKLEŞTİRDİ

Ziyareti Gümrük Muhafaza Personeli Derneği adına Trakya sorumlusu Kısım Amiri Murat ERKUŞ, bir eğitim vesilesiyle Edirne’de bulunan derneğimiz üyeleri Şube Müdürü Muhsin GEREN ile Muhafaza Memuru Sinan GÜMÜŞSU ile birlikte gerçekleştirdiler.

Derneğimizin seramik logosu ile yönetim kurulunun teşekkür mektubu takdim edildi.

Ziyaretten son derece memnun olduğunu söyleyen emekli kısım amirimiz “bu günkü ziyaretin benim için çok büyük anlamı oldu bu gün hastaneden taburcu oldum.Böyle bir günde mensubu olmaktan gurur duyduğum teşkilatımın beni hatırlaması ve ziyaret edilmemden onur ve şeref duydum” dedi.
Kalyoncu amirimiz, gümrük muhafaza mesleğinin bir gönül işi olduğunu bu gün hangi mesleği seçersin deseler hiç tereddüt etmeden ” gümrük muhafaza memurluğu derdim ” diyerek teşkilata gönülden bağlı olduğunu belirtti.
Kendisine Allah’tan sağlık ve sıhhatler diliyor saygı ve selamlarımızı iletiyor paylaştığı fotoğraflar için teşekkür ediyoruz.

İŞTE KALYONCU İLE DERNEĞİMİZ ÜYELERİNİN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAFLAR

AHMET KALYONCU’NUN TÜRK SİNEMASININ BAŞARILI OYUNCULARINDAN ATİLLA ERGÜN’LE FOTOĞRAFI

AHMET KALYONCU’NUN TÜRK SİNEMASININ BAŞARILI AKTRİS/ARTİSTİ TÜRKAN ŞORAY VE KADİR İNANIR İLE FOTOĞRAFI