Bakan Yardımcımız Derneğimizi Kabul Etti

Spread the love

Bakan Yardımcımız Sayın Gonca Yılmaz Batur; bugün Gümrük Muhafaza Personel Derneğimizin yönetim ve disiplin kurul üyelerini Bakanlık Makam Toplantı salonunda kabul etti.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DE TOPLANTIYA KATILDI

Toplantıya derneğimiz yönetim ve disiplin kurulu üyeleriyle birlikte Genel Müdürümüz Sayın Abdullah Soylu da eşlik etti.

Sayın Yılmaz Batur’a öncelikle Teşkilatımıza gösterdiği yakınlık ve alaka için teşekkür edilerek; taşra ve merkez birimlerimizden iletilen teşkilatlanma sorunları ve idari işleyiş ile ilgili öneriler iletildi.

Yılmaz Batur, iletilen sorunları ve önerileri dinledikten sonra; gündeme ilişkin görüşme başlıklarını değerlendirdi. Gündeme dair konularla ilgili geliştirilebilecek çözümler üzerinde karşılıklı soru cevap şeklinde yönetimimizle istişarede bulunuldu.

GÜMRÜK MUHAFAZA FAALİYETLERİ HAYATİ ÖNEME SAHİP

Bakan Yardımcımız, Muhafaza Teşkilatının gerçekleştirdiği faaliyetler içerisindeki kamu düzeni, kamu yararı, toplum sağlığı, ticari rekabetin sürekliliği gibi konuların hayati öneme haiz olduğu vurgusunu yaptı.

Daha önce kendilerine aksettirilen özlük hakları dahil olmak üzere çözüm bekleyen tüm konularda, sorunların çözümü adına tüm muhatapları nezdinde, konunun takipçileri olduğunu ileten Yılmaz Batur, teşkilat mensuplarına selamlarını iletti.